3 szobás 171 m2-es Lakás BRSS106 - Budapest VIII. kerület, Corvin negyed
- Ingatlan adatok
-
Alapterület: 171 m2
-
Regisztrációs szám: P4704-1-00-06-002
-
Szobák: 3 szoba
-
Típus: Lakás
-
Ár: 240 000 000 Ft
-
Várható átadás: 2025. III. negyedév
-
Méret (bruttó): 219.03 m2
-
Terasz méret: 22.03 m2
-
Fűtés: hoszivattyu_lv
-
Fürdőszobák száma: 2
-
Belmagasság: 260.0 cm
-
Tároló: Külön vásárolható
-
Tájolás: D
-
Garázs: Külön vásárolható
-
Kilátás: utcai
-
Lépcsőház jellege: zárt lépcsőházas
-
Lift: Van
- Helyiségek
-
előszoba 8.04 m2
-
fürdőszoba-wc 5 m2
-
lépcsőház 4.51 m2
-
konyha-étkező 15.03 m2
-
nappali 28.94 m2
-
fürdőszoba-wc 4.36 m2
-
szoba 13.14 m2
-
gardrób 2.46 m2
-
mosdó 2.2 m2
-
wc-kézmosó 1.46 m2
-
tároló 2.5 m2
-
nappali 28.94 m2
-
szoba 10.38 m2
-
szoba 16.44 m2
-
fürdőszoba 7.96 m2
-
terasz 22.06 m2
-
terasz 84.34 m2
Leírás
Projekt bemutatása
Új lakások a Corvin-negyednél!
Irodaházak, kutató központok, egyetemek közelében magas minőségű, szeptembertől költözhető, korszerű lakások.
A Corvin-negyed egyetemistáknak, pályakezdő fiataloknak és az elfoglalt emberek részére is időmentő választás. Naponta használt szolgáltatásokat - közlekedést, boltokat, éttermeket, színházakat - pillanatok alatt elérheted.
• Kiváló közlekedés: A 3-as metróvonal, a 4-6-os villamos, buszok és bringaút-hálózat révén gyorsan és rugalmasan lehet eljutni a munkahelyekre akár a belvárosba, akár más kerületekbe.
• Modern lakókörnyezet: A környék újépítésű, jól karbantartott lakásai és lakóparkjai ideálisak életterek. A biztonságos és rendezett utcák, a tágas terek és zöldfelületek kényelmes és inspiráló otthont nyújtanak.
• Szolgáltatások és kényelem: Közel van minden, amire szükség lehet – bevásárlás (Corvin Plaza, Lidl, Spar), edzőtermek, éttermek, kávézók, posták, bankok, coworking irodák. Ez megkönnyíti a mindennapi ügyintézést.
• Kiváló elhelyezkedés: A Semmelweis, ELTE, BME, ÓE, NKE és Corvinus is könnyen elérhetők gyalog, biciklivel vagy tömegközlekedéssel. A 3-as metró, 4-6-os villamos és több buszjárat is a közelben van, így a város bármely pontjára gyorsan el lehet jutni.
• Lakások:
- 1-3 szobás kompakt elrendezésű lakások
- hőszivattyús hűtés-fűtés
- átadás 2025 szeptembertől
- nagy lakásoknál még válaszhatóak a burkolatok
- igény esetén konyhabútorral
- elérhetőek még két lakóegységes lakások is
☝️CSOK és HITEL ügyintézés helyben, banki sorban állás nélkül, akár munkaidő után is.
‼️INGYENES személyre szabott ajánlatért HÍVJON bizalommal!
BRSS106
