2 szobás 42 m2-es Lakás MyCity Panorama - Budapest III. kerület, Csillaghegy, Pusztakúti út 12-30

91.6 M Ft
  • Ingatlan adatok
  • Alapterület: 42 m2
  • Regisztrációs szám: 10763626
  • Szobák: 2 szoba
  • Típus: Lakás
  • Ár: 91 600 000 Ft
  • Várható átadás: 2027. I. negyedév
  • Emelet: 1. emelet
  • Fűtés: Egyéb
  • Lift: Van

Leírás

Modern, 57 lakásos lakópark Budapest 3. kerületének exkluzív részén – a Csillaghegyi Strandfürdő szomszédságában, gyönyörű zöld környezetben.

A projekt legmagasabb minőségi színvonalát és hosszú távú értékállóságát a generálkivitelező, a Swietelsky Magyarország Kft. biztosítja.

Miért érdemes a MyCity Panorámát választani?
- Páratlan kilátás: Csodálatos panoráma a városra és a budai hegyekre.
- Kiváló elhelyezkedés: Természetközeli környezet, friss levegő, mégis könnyű megközelíthetőség.
- Tágas teraszok: Minden lakáshoz saját, panorámás terasz tartozik.
- Fenntartható kényelem: Hőszivattyús hűtés-fűtés és okosotthon-előkészítés a korszerű, energiatakarékos életért.
- Időtálló technológia: Modern műszaki megoldások a jövőbiztos otthonért.

A projekt legmagasabb minőségi színvonalát és hosszú távú értékállóságát a generálkivitelező, a Swietelsky Magyarország Kft. biztosítja.

A lakópark környezetében fás park, modern játszótér, és számos kirándulóhely biztosít lehetőséget pihenésre és aktív kikapcsolódásra.

Kiváló közlekedés:
HÉV-megálló: 500 méterre
160, 219-es busz: 250 méterre
960-as éjszakai járat: szintén pár perc sétára

Befektetők számára is ideális választás – a kiváló lokáció és a modern kivitelezés könnyen kiadhatóvá és értékállóvá teszi a lakásokat.

Ajánlatért és bővebb információért keressen bizalommal!

Projekt bemutatása


Modern, 57 lakásos lakópark Budapest 3. kerületének exkluzív részén – közvetlenül a Csillaghegyi Strandfürdő szomszédságában, gyönyörű zöld környezetben.

Főbb előnyök:
- Páratlan kilátás a fővárosra és a budai hegyekre
- Tágas, panorámás teraszok minden lakáshoz.
- Hőszivattyús fűtés-hűtés, okosotthon-előkészítés
- HÉV és buszmegállók pár perces sétára

Befektetők számára is ideális választás – a kiváló lokáció és a modern kivitelezés könnyen kiadhatóvá és értékállóvá teszi a lakásokat.

A lakópark környezetében fás park, modern játszótér és számos kirándulóhely biztosít lehetőséget a pihenésre és a tartalmas kikapcsolódásra. A Lupa Beach, a Duna-part, valamint a Csillaghegyi Strand közelsége pedig ideális helyszíneket kínál a szabadidő sportos, élményekben gazdag eltöltésére.

MyCity Panorama

Átadás:
2027. I. negyedév
Lakások száma:
9
Árak:
91.6 - 232.1 M Ft
Méret:
42 - 87 m2
Szobák:
2 - 4 szoba
Projekt bemutatása
Érdeklődöm